|
Teamondersteuner VENLO 20 uur, Ben jij logistiek handig en spreekt het leus “zo druk als een klein baasje” je aan? sta je helemaal achter de kreet “zorgen moet je doen en niet maken! ” als teamondersteuner hierbinnen een bekende overheidsinstantie in de zorgverzekeringswet kun jij je taken niet op een hand tellen. met je vingers aan de toetsen, de adviseren aan een oor en een verwelkomende glimlach sta jij paraat! Als teamondersteuner ben je verantwoordelijk voor het doen van ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van de executie van sociale verzekeringswet- en beleid. Wat ga je doen? Je houdt een ( automatiseren ) partner bij en schakelt met de locatie in heerlen je zorgt ervoor dat processen werd doorgezet en opvolgen dit op je dicht aan bij overleg van de verzekeringsarts, verdisconteren de data en correspondeert de info naar de desbetreffende behandelaar ( s ) je verdisconteren periodieke processen en bent verantwoordelijk voor het oplezen van systemen dit krijg je van ons gebaseerd op je ervaring varieert het wedde tussen de €10, 68 en €16, 67 een dienstverband van tenminste 6 maanden je werkt gemiddeld 20 uur per week, verspreid over de week ( ochtenden ) wie ben jij? Je bent positief ingesteld en werkt zeer nauwkeurig je hebt vaardigheden in het werken met geautomatiseerde systemen zoals windows, word en outlook je hebt globale weten van de sociale wetgeving ( wet van poortwachter is een pré ) ervaring met en weten van ( uwv ) sonar is een pré je hebt affiniteit met informatie- en besturingssystemen je bent in staat om zowel particulier als in teamverband te kunnen werken ongeacht de algemene kerncompetenties die voor elke medewerker geldt ( samenwerken, klantgerichtheid en resultaatgericht ) beschik je over de volgende competenties : kwaliteitsgerichtheid, ordenen van inherent werk, stressbestendigheid, mondelinge communication, aanpassingsvermogen Jouw werkomgeving hierbinnen deze locatie van een weten speler in de sociale verzekeringswet heerst een informele sfeer. Er wordt hard gewerkt maar er is ook tijd om recepten uit te wisselen en over de nieuwe badkamer te keuvelen. Uiteraard staat deze vacature open voor allen die zich hierin herkent. |
| https://nl.nieuwejobs.com/job/q/zelfstandig.html |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de werkdagen en uren voor deze Teamondersteuner functie?▼
Je werkt gemiddeld 20 uur per week verspreid over de week, waarbij je voornamelijk in de ochtenden inzetbaar bent. Het contract is minimaal 6 maanden.
Welk salaris kan ik verwachten als Teamondersteuner?▼
Het salaris varieert tussen €10,68 en €16,67 per uur, afhankelijk van je ervaring en kwalificaties.
Welke vaardigheden en ervaring zijn essentieel voor deze rol?▼
Je hebt kennis van Windows, Word en Outlook nodig, globale kennis van sociale wetgeving en bij voorkeur ervaring met UWV Sonar. Nauwkeurigheid en kwaliteitsgericht werken zijn onmisbaar.
Wat zijn de hoofdtaken van een Teamondersteuner?▼
Je ondersteunt de executie van sociale verzekeringswetgeving, beheert geautomatiseerde processen, coördineert met partners en verzorgt dataverwerking naar behandelaars.
Wat is het werkklimaat bij deze overheidsinstantie?▼
De werksfeer is informeel en collegaal waar hard gewerkt wordt, maar collega's nemen ook tijd voor elkaar buiten werkzaken om.

